Chanel představil novou jarní kolekci v Paříži

9. october 2010 at 10:18 |  MODE
Co se právě děje na přehlídkových molech normálně nesleduji, zaujala mě ale přehlídka modelů na jaro 2011 Chanel na Paris Fashion Week, která se udála 5.října. Karl Lagerfeld v překrásném paláci Grand Palaise tu představil hned několik modelů. Vše bylo zahalené do černobílé, modelky kroužily kolem vodotrysku a ke všemu hrál orchestr s 80 muzikanty, kteří zahráli skladby i od Björk, The Verve nebo "007". Chanel považuji za jednu z nejlepších značek současnosti a líbí se mi na ní právě ta černobílá image, ale také to, že modely jsou "nositelné" narozdíl od jiných konkurenčních značek.

TADY MÁTE MOŽNOST ZHLÉDNOUT CELOU PŘEHLÍDKU:
A nechyběli ani známé tváře jako Claudia Schiffer, Alexa Chung, Florence Welch (která poté napsala na Twitter: "Bonjour from Paris! Just saw the Chanel show, EPIC! black umbrellas, feathers and a 90 piece orchestra"), Lily Allen nebo Keira Knightley...a všem se show evidentně líbila:

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Fill Fill | Web | 9. october 2010 at 10:25 | React

Ahoj, máš moc pěkný a povedený blog. Mám jednu malou prosbičku. Prosím tě, v horním boxu mám mé zvířátka. Potřeboval bych jen po tobě, aby jsi mi nakrmil/a poslední 3 vajíčka. Vsadil jsem se s kámošem o 10 kč,že za 10 dní budou všichni vylíhnutí a dnes je to 6.den. Stačí, ať klikneš a otevře se ti odkaz, ve kterém klikneš na Click HERE.Tím pádem máš jedno zvířátko nakrmené. Až ty bydeš chtít něco po mně, stačí do toho článku napsat, co, nějaký názor, pomoct se SONB apod. Díky moc. :-)

2 Alyx Alyx | Web | 9. october 2010 at 10:55 | React

Krása

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
karl

count web traffic

ANONYMOUS VISITORS