Módní ikona Agyness Deyn

30. may 2010 at 17:11 |  CELEBRITIES
a1

Agyness je podlě mě jedna z nejlépe se oblékajících modelek. Její styl jakoby připomínal zpěváka z nějaké britské punk rockové kapely...pro inspiraci sem dám pár fotek:

a2

a19
...pokud hledáte triko s kšandama, tak ho mají v Zaře za 499 Kč- bílé s kytičkama nebo černýma srdíčkama
a17
a15
a13
...a její oblíbená kabelka Coco Chanel
a12
...dříve byla blondýna, pak černovláska, dnes je zase blondýna ostříhaná na ježka

a11
a10
a9
a8
...ten pejsek je úžasnej!:)

a6
a5
...nebojte se barevných ponožek!

a3
........
cv
ů
)
)ú
56

ŽIVOTOPIS

Agyness Deyn se narodila dne 16. února 1983 v Manchesteru (Velká Británie) jako Laura Hollins - druhá ze tří dětí Lorraine Hollins, zdravotní sestry.

V roce 1999, kdy jí bylo teprve 16 let, vyhrála soutěž "Tvář roku ´99". Opustila domov a odstěhovala se do Londýna, kde pracovala jako barmanka. Po několika měsících ji objevila modelingová agentura Models 1.

Vloni byla Agyness zařazena americkým časopisem Vogue mezi nejnadanější modelky. Od té doby se jí nabídky jen hrnou a bývá nazývána druhou Kate Moss. Ve Velké Británii se stala loňskou Modelkou roku. Je uznávána mnoha módními návrháři a fotografy pro svůj jedinečný a přirozený styl - působí nenuceně a osvěžujícím dojmem podobně jako další britské módní ikony - Kate Moss či herečka Sienna Miller.

Zajímavostí je, že přes veškeré své úspěchy, pravděpodobně ve snaze nepřijít o některé zakázky, Agyness Deyn uváděla v médiích špatný věk - 21 místo 25, stejně tak činila její agentura. Její rodina se k věku modelky odmítala vyjádřit. Na druhou stranu tato kontroverzní záležitost krásně zapadá do osobitého a originálního stylu Agyness Deyn.

V současné době je tváří značek: Burberry, Giorgio Armani, Paul Smith, Vivienne Westwood atd. Ovšem zřejmě největším dosavadním úspěchem Agyness je nafocení několika fotografií do kalendáře Pireli 2008.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Verdy Verdy | Web | 1. june 2010 at 13:12 | React

jj.. má dobrej styl
jestli chceš tak ti Ketang můžu poslat :-)

2 Nikki Nikki | Web | 1. june 2010 at 21:25 | React

jejích fotek mám plnej mobil. Nádjerná ženská a ty její vlasy♥ ah, škoda, že mi taky tak hezky nedrží:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
karl

count web traffic

ANONYMOUS VISITORS